Rowerowy maj

Szanowni Państwo,

Kampania „Rowerowy maj” rozpoczyna się  04.05.2023r.

Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci do udziału w akcji. Dziecko, które bierze udział w akcji  - przez cały maj  może przyjeżdżać na rowerze, hulajnodze itp. do przedszkola. Rowery w trakcie trwania kampanii można przypinać do siatki ogrodzenia przedszkola. Hulajnogi, deskorolki, rolki można zostawić w szatni przedszkola,  w kąciku plastycznym. Jednocześnie informuję, że przedszkole nie bierze odpowiedzialności za pozostawione pojazdy.

Mam nadzieję, że przy Państwa pomocy dzieci aktywnie będą uczestniczyćw majowej kampanii rowerowej. Każdy przyjazd do przedszkola rowerem/hulajnogą itp. zostanie nagrodzony naklejką do dzienniczka, a najbardziej aktywne przedszkolaki otrzymają od organizatora nagrody na zakończenie akcji.  Dziękuję Państwu za włączenie się do udziału w kampanii.

Koordynator kampanii: Małgorzata Kucemba - Billińska