Wycieczka na lotnisko wojskowe w Balicach

Na zaproszenie Taty Szymona z grupy VI starszaki (gr V i VI) udały się na wycieczkę do 8 Brygady Lotnictwa Transportowego w Balicach. Wielkim przeżyciem dla dzieci był ogrom przygotowanych niespodzianek! Jedną z nich był pobyt w hangarze, wejście i zwiedzanie  samolotu wojskowego CASA. Dzieci miały możliwość usiąść za sterami samolotu, w kabinie pilotów!  Po zwiedzaniu hangaru, dzieci udały się na spotkanie ze strażakami lotniskowej straży pożarnej, Na koniec przedszkolaki obserwowały startujące i lądujące samoloty. Niektórzy mieli ochotę wzlecieć nimi w górę, lecz nasza wycieczka dobiegała już końca. W drodze powrotnej dzieciom dopisywały humory - dzieliły się wrażeniami z wycieczki. Z uśmiechem na twarzach, troszkę zmęczeni, ale pełni wrażeń i przeżyć wróciliśmy do naszego przedszkola.