Konkurs pt.

W dniu 5.11.2021r. został zorganizowany konkurs pt. "Bajkowy pokaz mody", w którym wzięły udział wszystkie grupy przedszkolne. Każda z grup wylosowała tytuł bajki, następnie zadaniem każdej z grup było przygotowanie odpowiednich kostiumów oddających jej tematykę. Celem konkursu było popularyzowanie tradycyjnych bajek bez przemocy, rozwijanie zainteresowań dzieci bajkami i baśniami oraz kształtowanie u dzieci postawy kulturalnego zachowywania się w czasie imprezy przedszkolnej. Ewaluacja strojów została ukazana na pokazie mody 5 listopada w naszym przedszkolu.  Nieprzypadkowo termin 5.11 został wybrany rozstrzygnięciem konkursu, ponieważ to właśnie w ten dzień wypada Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.  Przedszkolaki dzielnie kroczyły do rytmu muzyki i prezentowały swoje piękne stroje wykonane wraz z rodzicami. Po prezentacji każdej z grup, jury wybrały zwycięzców konkursu, a wyniki prezentują się następująco:

I  miejsce - Grupa IV
II miejsce - Grupa III ; Grupa V oraz Grupa VII
IIi miejsce - Grupa I ; Grupa II oraz Grupa VI

Zwycięzcom oraz wszystkim zaangażowanym dziękujemy za uczestnictwo