PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA Gr. I

Dzieci z grupy I, które we wrześniu bieżącego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z naszym przedszkolem mają już za sobą wyjątkową uroczystość   Pasowanie na Przedszkolaka”, która odbyła się 28.10.2021r. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki  i wykonały tańce. Na koniec złożyły uroczyste przyrzeczenie, a pani Dyrektor  za pomocą czarodziejskiej kredki każde dziecko pasowała na Przedszkolaka.  Na pamiątkę tej uroczystości dzieci otrzymały okolicznościowe dyplomy,  medale i kubki ze swoim imieniem. Był to dzień pełen emocji i miłych wrażeń nie tylko dla dzieci, ale też dla wychowawczyń i personelu z grupy.