Innowacja czytelnicza - gr. VI

W dniu 7 maja b.r. dzieci z grupy VI w ramach prowadzonej innowacji wzięły udział w kolejnych zajęciach. Tym razem przedszkolaki z okazji „Dnia Biblioteki i Bibliotekarza”, przypomniały sobie na czym polega praca bibliotekarza. Podzieliły się swoją wiedzą na tamta roli, zasad korzystania z biblioteki. Następnie każde dziecko samodzielnie przygotowało kartkę z życzeniami dla Bibliotekarzy z Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. Dzieci bardzo chętnie zaangażowały się w te działania, projektowały, układały jaki element ma się znaleźć w danym miejscu na kartce. Wykazały się inwencją twórcza, pomysłowością i kreatywnością. Był to czas twórczej i radosnej pracy. Na zakończenie naszych zajęć każdy prezentował swoją kartkę na forum grupy.