PILNE!!!

PILNE

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 29 kwietnia 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID (Dz. U. 2020 r.,nr 780)  oraz ogłoszeniem przez Premiera Mateusza Morawieckiego możliwości otwarcia od 6 maja br. przedszkoli zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie informacji nt. czy jesteście Państwo zdecydowani skorzystać z opieki przedszkolnej.

Prosimy o przekazywanie informacji zwrotnych czy dziecko będzie uczęszczać do przedszkola lub nie będzie do dnia 4 maja 2020 r., do godz. 8.00 na adres mailowy przedszkola: przedszkole176@op.pl

W informacji prosimy o podanie: imienia i nazwiska dziecka, grupy, godzin w których dziecko miałoby przebywać w przedszkolu.

Bardzo proszę o potraktowanie sprawy jako pilnej.

Z poważaniem,

Ewa Kamińska

Bardzo dziękujemy za przekazanie informacji .