Nasze zabawy i zajęcia w przedszkolu w grupie II

Każdy dzień pobytu w przedszkolu jest okazją do podejmowania nowych wyzwań i aktywności. Wspólna zabawa daje wiele radości, pozwala poznawać kolegów i otaczającą rzeczywistość; uczy współpracy w grupie. Jest okazją do zrozumienia ,że każdy jest ważny i wartościowy, a wspólne działania stają się źródłem niezapomnianych wrażeń. Przedświąteczny czas w naszej grupie był bardzo twórczy i intensywny. A to za sprawą nie tylko Spotkania z rodzicami przy choince i tym co było z nimi związane ale także naszych grupowych świątecznych aktywności. Znaleźliśmy więc czas na wykonanie ciekawych prac plastycznych, słuchanie opowiadań o Mikołaju i Bożym Narodzeniu i wspólne zabawy przy muzyce. Często panował w naszej sali niezły bałagan, ale wynikał on z pracy twórczej. Dużo radości sprawiały dzieciom robienie ozdób choinkowych.