27 listopada 2019 r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. „Nasza ulubiona bajka”. Konkurs zorganizowany był dla przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr 176 w Krakowie oraz Ich Rodziców. Konkurs podzielony był na dwie kategorie – dzieci młodsze i dzieci starsze. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy, której temat konkursowy brzmiał „Nasza ulubiona bajka”.

Praca konkursowa miała być pracą plastyczną wykonaną techniką dowolną. Konkurs wzbudził zainteresowanie u naszych przedszkolaków. Dzieci przygotowały prace plastyczne razem ze swoimi rodzicami

Jury bardzo długo obradowało przed podjęciem ostatecznych decyzji, gdyż wszystkie prace były bardzo piękne i pomysłowe. Widać w nich było serce, talent i ogromne zaangażowanie uczestników konkursu.

Na koniec Jury postanowiło przyznać  następujące miejsca w dwóch  kategoriach wiekowych:

Dzieci młodsze:

Miejsce I: Eryk G. (gr 3)

Miejsce II: Zuzanna G. (gr 7)

Miejsce III: Zofia K. (gr 3) i Wiktor K. (gr 2)

Wyróżnienia:

Bolesław S. (gr 3), Wojciech A. (gr  1), Stanisław P. ( gr 4) , Magdalena K.  i Małgorzata K.
 (gr 7)

Dzieci starsze:

Miejsce I: Antonina K. (gr 4)

Miejsce II: Nadia K. (gr 4)

Miejsce III: Karolina K. (gr 6)

Wyróżnienia:

Oliwia Ś. (gr 6), Lena Ż. (gr 4),Antoni M. (gr 4), Filip J. (gr 4)

Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom i nagrodę. Wszystkim gratulujemy!!!