Familiada TOR

Dnia 29 IX br. dzieci z grupy VI wraz z rodzicami zebrali się przed estradą obok pawilonu przy ul. Aleksandry 11. Przedszkolaki wzięły udział w wstępach z okazji rodzinnego świata osiedla. Pomimo małych problemów ze sprzętem, dzieci zaprezentowały przygotowany repertuar. Najpierw zaśpiewały piosenkę pt: „Nie mam czasu”, a później zatańczyły układ choreograficzny z chustkami pod tytułem„Taniec węgierski”. Widownia nagrodziła dzieci gromkimi brawami. Na małych aktorów po występie czekał słodki poczęstunek. Dziękuję serdecznie rodzicom za przyprowadzenie dzieci na występ w niedzielne popołudnie. Szczególne podziękowania kieruję do Państwa Jakóbik za pomoc w organizacji sprzętu komputerowego, bez którego nasz występ by się nie odbył.