Wrzesień w grupie 1

Pomimo, iż są to pierwsze tygodnie maluszków z grupy I w przedszkolu dzieci czują się tu coraz lepiej, a najgorsze dni adaptacji mają już za sobą. Przedszkolaki poznały swoje panie oraz koleżanki i kolegów z grupy. Odwiedziły najważniejsze miejsce w przedszkolu – kuchnię,  a pani Ela opowiedziała dzieciom , jak powstają pyszne obiadki, które w mgnieniu oka znikają z talerzyków. Maluszki poznały kodeks przedszkolaka, pod którym złożyły „podpisy” każdy własną dłonią. Przedszkolaki uwielbiają bawić się w kącikach tematycznych, ale też lubią  śpiewać, tańczyć i malować. Gdy pogoda dopisuje chętnie chodzą do ogrodu i bawią się w piaskownicy. Kiedy pada deszcz wcale nie narzekają, gdyż bawią się wesoło  ze swoimi paniami na sali.