Teatrzyk w przedszkolu

28 października przedszkolna sala gimnastyczna zamieniła się w zupełnie wyjątkowe miejsce. Z jednej strony zasiadła widownia – dzieci z niecierpliwością czekały na moment, w którym… zza kurtyny wyłonili się aktorzy teatrzyku.

Przedszkolaki w skupieniu obejrzały spektakl o niesfornym Krzysiu, który przeżywał wiele przygód, często jednak bardzo niebezpiecznych.

Była to zabawna lekcja nt. dbania o bezpieczeństwo, prośba o to, by zastanawiać się nad konsekwencjami swojego zachowania.

Mamy nadzieję, że ten teatrzyk na długo zostanie w pamięci przedszkolaków i zawsze będą przestrzegały zasad bezpieczeństwa, zarówno w domu, jak i w przedszkolu czy na podwórku. Krótko mówiąc – o bezpieczeństwo trzeba dbać zawsze i w każdym miejscu!