Jesienne występy

Wraz z nadejściem jesieni nasze przedszkolaki pracowicie przygotowywały różne występy, na które zostali zaproszeni rodzice. Przez wiele tygodni każda grupa intensywnie ćwiczyła piosenki, wiersze i piękne tańce. Inscenizacje muzyczno-taneczne wymagały wielu godzin prób, zaangażowanie dzieci, nauczycieli i rodziców, którzy pomogli przygotować wspaniałe stroje.

Serię występów rozpoczęła grupa II, która 25.10. przedstawiła licznie zgromadzonym rodzicom piękną inscenizację o jesiennej tematyce. Dzieci pokazały się z jak najlepszej strony, sprawiając ogromną radość rodzicom.

Najmłodsi aby stać się pełnoprawnymi przedszkolakami wzięli udział w Pasowaniu. Grupa pierwsza przygotowała na ten dzień bardzo piękny występ, na który licznie przybyli rodzice.

Natomiast pozostałe grupy przygotowały występy jesienne. 26.10. grupa V przywitała rodziców wesołym tańcem i piosenką. Goście byli zachwyceni talentem dzieci i efektami ich wielokrotnych prób. Grupa IV swój wielki dzień miała 27.10. Przedstawienie z cyklu "Jesienne spotkania" doczekało się gromkich braw i satysfakcji uczestników, słusznie docenionych przez rodziców. Ich jesienny występ zakończony został patriotycznym akcentem, bowiem przedszkolaki z tej grupy zaprezentowały przybyłym także kilka pieśni i wierszy patriotycznych, przygotowywanych na nadchodzący konkurs. Nie obeszło się bez szczerych wzruszeń i łez dumy oraz podziwu ze strony rodziców. Ostatnie występy odbyły się 28.10. w grupach III, VI i VII.  Dzieci z grupy III przygotowały występ pt. "Urodziny Marchewki". Rewelacyjnie przygotowane piosenki, wiersze i tańce wywołały ogromny zachwyt wśród przybyłych rodziców a przepięknie przygotowane stroje wzbudziły podziw całego przedszkola. Było bardzo wesoło, kolorowo i zdrowo, jak przystało na marchewkowe urodziny. W sali obok swój występ mieli starsi koledzy z grupy VI. Ich jesienne spotkanie także było niezwykle bogate w piękne piosenki i wiersze. Po raz kolejny rodzice z dumą mogli oglądać swoje utalentowane pociechy. Również występ grupy VII oczarował wszystkich gości. Wokalne talenty, doskonała pamięć i gra aktorska sprawiły, że doskonale bawiły się nie tylko dzieci ale i ich rodzice.

Każda z grup zaprezentowała się z jak najlepszej strony. Talent, pracowitość i zaangażowanie zostały wynagrodzone zasłużonymi brawami i wieloma chwilami wzruszeń. Co najważniejsze wszystkim udzieliła się wspaniała atmosfera i świetna zabawa, tak więc nie było mowy o tremie.