Familiada TOR 2016

25 września 2016 roku dzieci z grupy VII uczestniczyły w XXVII krakowskiej Familiadzie przy parafii Nowy Bieżanów. Trwające przez trzy dni wydarzenia były dla naszych przedszkolaków okazją do zabawy z całą rodziną i znajomymi. Spośród licznych atrakcji można wyróżnić gry terenowe, koncerty i imprezy sportowe, a przede wszystkim przygotowane również przez nasze dzieci występy artystyczne.

Dzieci reprezentowały nasze Przedszkole na scenie, prezentując świetnie przygotowane tańce i piosenki. Była to doskonała okazja do zaprezentowania talentów najmłodszych zarówno przed rodzinami uczestników jak i innymi placówkami. Wszyscy z ogromnym zaciekawieniem oglądali aktorskie prezentacje, pokazy tańca oraz słuchali przepięknie wyśpiewanych utworów muzycznych.

Dzięki temu wydarzeniu po raz kolejny zaprezentowaliśmy wśród lokalnego środowiska nasze talenty i zaangażowanie. Dla dzieci była to wspaniała okazja do rozwijania artystycznych pasji na estradzie. Jesteśmy bardzo dumni z każdego uczestnika i życzymy dalszych sukcesów.