Artystyczny Turniej Przedszkoli

29 kwietnia 2016r. dzieci z grupy III, IV, V oraz VI uczestniczyły w Artystycznym Turnieju Przedszkoli, odbywającym się w Domu Kultury na Wrzosach. „ARTUR” – bo pod taką nazwą znane są te dziecięce zmagania, odbywał się już po raz 10-ty, więc była to jubileuszowa edycja.

Pracochłonne przygotowania wymagające wielkiego wysiłku i samodyscypliny zaowocowały bardzo udanymi występami. Wszyscy z zaciekawieniem oglądali aktorskie prezentacje, pokazy tańca oraz słuchali przepięknie wyśpiewanych utworów muzycznych.

To wydarzenie pozwoliło naszym najmłodszym rozwinąć artystyczne pasje i zaprezentować talenty przed szeroką publicznością. Jesteśmy bardzo dumni z każdego dziecka, które podjęło to wyzwanie!