Turniej sportowy

Jak co roku dzieci ze starszych grup przedszkolnych oraz uczniowie ze szkoły biorą udział w turnieju sportowym. Organizowany jest on w ramach współpracy ze szkoła podstawową i świętowania Pierwszego Dnia Wiosny. Najlepszym sposobem na takie uczczenie nadchodzącej wiosny jest zdrowe spędzanie czasu z przyjaciółmi i radosna rywalizacja. Uczestnicy turnieju bardzo się starali sprostać wszystkim zadaniom sportowym przygotowanym przez panią Agnieszkę Płatek. Zaangażowanie przekładało się również na świetną zabawę. Pomimo tego, że nie każdy mógł wygrać turniej, to wszyscy doceniali zwycięzców i serdecznie gratulowali po każdej konkurencji. Dzieciaki dzielnie kibicowały swoim kolegom. Świetną sprawą było także zakończenia zawodów. Uczestnicy dostali dyplomy i nagrody. Niezwykłe! Każda z nich to zestaw zdrowych owoców. Smacznie i zdrowo! Tak trzymać!!!