Koncert Pieśni Patriotycznych w Domu Kultury Nowy Bieżanów

10  listopada w ramach obchodów Święta Niepodległości 11 Listopada gruma dzieci z grupy VI pod opieką Ireny Geniec i Anny Wadowskiej uczestniczyły w uroczystym Koncercie Pieśni Patriotycznych, który odbył się w Domu Kultury Nowy Bieżanów. Przedszkolaki zaśpiewały pięć pieśni: „Rozkwitały pąki białych róż”, „Płynie Wisła”, „Bartoszu, Bartoszu”, „Warszawo ma”, „Czerwona róża biały kwiat”, które zostały nagrodzone gromkimi brawami. Koncert miał na celu popularyzowanie tradycji śpiewania pieśni patriotycznej, tak wśród dorosłych jak i wśród dzieci i młodzieży, ze wszystkimi jej aspektami edukacyjnymi i wychowawczymi, a w szczególności:
- zainteresowanie dziedzictwem kulturowym, pieśnią, tradycją i obyczajami,
-  uświadomienie roli wartości narodowo-patriotycznych w życiu człowieka i włączenie ich do osobistej hierarchii wartości. (zdjęcia w galerii)