ROWEROWY MAJ!!!!!

18 dni temu

Szanowni Państwo kampania rowerowy maj rusza od 06.05.2024r. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci o przyjazd codzienny na rowerze, hulajnodze itp. do przedszkola. Rowery na czas kampanii można przyczepiać do siatki ogrodzenia przedszkola. Hulajnogi, deskorolki, rolki można zostawić w szatni w kąciku plastycznym. Informujemy, że przedszkole nie bierze odpowiedzialności za pozostawione rzeczy na terenie całego przedszkola (wewnątrz i na zewnątrz). Zostawiają je Państwo na własną odpowiedzialność. Mam nadzieję, że przy Państwa pomocy dzieci aktywnie będą uczestniczyć w miesięcznej kampanii. Każdy przyjazd do przedszkola zostanie nagrodzony naklejką do dzienniczka, a najbardziej aktywne przedszkolaki oraz grupa otrzymają od organizatora nagrody na zakończenie akcji. Z góry dziękujemy za Państwa czynne włączenie się w kampanię.

! Podróże łączone samochód + rower / hulajnoga itp. są NIEZGODNE z regulaminem i NIE SĄ zaliczane !!!

!! Podróże łączone transport zbiorowy + rower / hulajnoga są uwzględnione w regulaminie

!!! Podróż dziecka do przedszkola na foteliku rowerowym, w przyczepce rowerowej – są uwzględnione w regulaminie