Akcja bezpieczny przejazd czyli spotkanie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei

4 miesiące temu

Dnia 09.01.2024 nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele Straży  Ochrony Kolei. Dzieci zostały zapoznane ze specyfiką pracy Straży Ochrony Kolei. Nasi goście przygotowali ciekawą prezentację, podczas której przedszkolaki poznały zasady bezpiecznego poruszania się w okolicy torów oraz przejazdów kolejowo - drogowych. Na zakończenie spotkania chętne dzieci mogły przymierzyć strój Straży Ochrony Kolei, pomysł ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Na przedszkolaki czekała wspaniała niespodzianka,  każdy otrzymał drobny upominek. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i przekazanie bardzo wartościowej wiedzy oraz poświęcony  dzieciom czas.