Konkurs - grupa 6

EKO - PLASTYKA - mam naukowego bzika"

Czworo przedszkolaków z grupy VI - Blanka, Jagoda, Oliwia i Błażej, wzięło udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Województwo Małopolskie w ramach Małopolskiej Nocy Naukowców 2022. Celem Konkursu była promocja zawodu naukowca oraz popularyzacja wiedzy na temat wysiłków podejmowanych przez naukowców na rzecz ochrony Ziemi. Prace konkursowe miały nawiązywać do zagadnień związanych z pracą naukowców, która służy przeciwdziałaniu zmianom klimatu, w tym np. ochronie oceanów, mórz, jezior i rzek, poprawie jakości powietrza, produkowaniu zdrowej żywności czy budowie przyjaznych mieszkańcom i środowisku zielonych miast. Wyniki zostały ogłoszone podczas Małopolskiej Nocy Naukowców - 30 września 2022 r., podczas której Blanka została laureatką w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie jej gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc.