Przedszkole Samorządowe nr 176

Podziękowanie

wczoraj, 13:14

Drodzy Rodzice!

Z całego serca dziękujemy za Wasze nieocenione wsparcie, życzliwość
i zaangażowanie w życie przedszkola przez cały ten rok. To dzięki Waszej pomocy i wspaniałej współpracy każdy dzień w przedszkolu był dla dzieci pełen uśmiechu i wspaniałych przygód. Dziękujemy za każdy gest
i poświęcony czas.

Życzymy pogodnych, spokojnych i bezpiecznych wakacji.

 

Dyrekcja i pracownicy 

Samorządowego Przedszkola nr 176

im. Marii Konopnickiej