Podziękowanie
wczoraj, 13:14
Drodzy Rodzice!
Z całego serca dziękujemy za Wasze nieocenione wsparcie, życzliwość
i zaangażowanie w życie przedszkola przez cały ten rok. To dzięki Waszej pomocy i wspaniałej współpracy każdy dzień w przedszkolu był dla dzieci pełen uśmiechu i wspaniałych przygód. Dziękujemy za każdy gest
i poświęcony czas.
Życzymy pogodnych, spokojnych i bezpiecznych wakacji.
Dyrekcja i pracownicy
Samorządowego Przedszkola nr 176
im. Marii Konopnickiej