Przedszkole Samorządowe nr 176

OLIMPIADA -ZAWSZE W DRODZE ZE SPORTEM. DZIECIAKI NIE BOJĄ SIĘ TRENINGU. Ćwicz z Bolkiem i Lolkiem

3 godziny temu

Grupa III uczestniczyła w finałowej olimpiadzie przedszkolaków. Podczas realizacji projektu, nasza grupa pod okiem specjalisty, dr Grzegorza Sudoł, pracownika naukowego Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie uczyła się, jak w ciekawy sposób rozwijać kulturę fizyczną u dzieci.