Zebranie z rodzicami

Zebranie z rodzicami odbędzie się w dniu 05.09.2024 r.
(czwartek) o godz. 17:00

Na czas zebrania z nauczycielami prosimy o zapewnienie dzieciom opieki.

Żegnamy wakacje

Wakacje dobiegają końca. Mija czas beztroskiej zabawy, niezapomnianych wyjazdów, odpoczynku. Wakacyjne wspomnienia na pewno pozostaną w naszej  pamięci jeszcze długo. Jednak zbliża się wrzesień i nowy rok przedszkolny. Dla większości dzieci powrót do przedszkola to spotkanie ze swoimi kolegami i ulubionymi zabawkami. Dla nowych przedszkolaków będzie to wielkie przeżycie - może pierwsze rozstanie z rodzicami, nowe miejsce, nowi koledzy. Mamy nadzieję, że dzieci będą w naszym przedszkolu czuły się dobrze. Pobyt w przedszkolu zapewni wszystkim pociechom możliwość kontaktu z rówieśnikami, wzbogaci zasób wiadomości, udoskonali umiejętności oraz przygotuje do podjęcia nauki w szkole.

Wakacje!!!

Drogie Dzieci, dziękujemy Wam za kolejny rok pracy i wysiłku. Życzymy Wam i Waszym rodzinom udanych
i słonecznych wakacji, wolnych od trosk życia codziennego, dobrego wypoczynku ogrzanego słońcem, miłych spotkań, okazji do uśmiechu, wielu chwil wartych wspomnień i szczęśliwego powrotu do przedzszkola!

Naszym wspaniałym Rodzicom, dziękujemy za trud
i zaangażowanie jaki
wkładaliście w edukację Waszych dzieci. Doceniamy Wasze wsparcie
i poświęcony czas. Dziękujemy za wytrwałość i cierpliwość.