Defilada

rok temu

SAMORZĄDOWE PRZEDSZKOLE 176 W STROJACH SZLACHECKICH NA DEFILIADZIE KLAS MUDUROWYCH.

W pogodny, słoneczny dzień 28 kwietnia 2022r. przedszkolaki z grupy 7 przebrane w piękne stroje szlacheckie, wzięły udział w defiladzie klas mundurowych. Podążając od Wawelu, zatrzymaliśmy się przy ulicy Grodzkiej w Krakowie, by móc obserwować wspaniałe widowisko, jakim był przemarsz klas mundurowych. Nasze przedszkolaki specjalnie na tę okoliczność przygotowały wcześniej transparent z hasłem „Kochamy naszą Ojczyznę! Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola 176”, który z dumą trzymały podczas uroczystości. Z ulicy Grodzkiej ruszyliśmy w stronę Rynku Głównego w Krakowie. Udział w defiladzie sprawił dzieciom wiele radości.