Tradycja ubierania choinki przedszkolnej w grupie 4

W naszym przedszkolu już na dobre „zapachniało” zbliżającymi się świętami. Tuż przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia przedszkolaki z wielkim zapałem zabrały się do ubierania choinki Zawieszały bombki, gwiazdki, łańcuchy kolorowe światełka. Choinka wyglądała prześlicznie.

Była to kolejna okazja do rozmów o naszych polskich tradycjach i związanych z nimi uczuciami. Zbliżające się święta Bożego Narodzenia przypominają nam o wzajemnym szacunku, miłości, empatii i grzecznym zachowaniu nie tylko przy okazji  świąt lecz przede wszystkim każdego dnia.

Nasze przedszkolaki już od jakiegoś czasu przygotowują się  do świątecznych przedstawień dla rodziców i bliskich. Dzięki temu już od jakiegoś czasu My wszyscy w naszej grupie czujemy magię zbliżających się świąt. Wspaniale :)