Zakończenie Roku w naszym Przedszkolu

Ostatnie dni czerwca to czas szczególny.....czas pożegnań i wakacji....

Starszaki, które po wakacjach idą do szkoły żegnały przedszkole, a młodsze dzieci pożegnały swych starszych kolegów i koleżanki. Do przedszkola przybyli Rodzice i najbliżsi naszych absolwentów. Polonez rozpoczynający uroczystość - podniósł rangę i nadał podniosły nastrój  spotkania. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny, pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice i Dyrekcja przedszkola docenili gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały upominki zakupione przez rodziców, a także dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za ten wspaniały rok, rodzicom za zaangażowanie i każdą chwilę, kiedy mogliśmy wspólnie myśleć o naszych przedszkolakach. Wszystkim Wam życzymy udanego wypoczynku, wspaniałej pogody i niezapomnianych wrażeń!!!