Zielone Przedszkole

15 maja, po przygodach z autokarem,  starszaki wyruszyły na „Zielone Przedszkole”. Rabka Zdrój powitała nas deszczową pogodą, a wesoła, uśmiechnięta i zawsze w dobrym humorze  Pani Gospodyni  już czekała z pysznym obiadkiem. Nikt nie płakał, nie marudził ani w dzień ani w nocy… a czas płynął nieubłagalnie szybko. Tak to już jest, że to co piękne szybko się kończy. Codzienne spacery po Parku Zdrojowym, niezliczone godziny szaleństw na placach zabaw, zabawy w Rabkolandzie, dyskoteka,  zostały przez nas zaliczone. Wyjazd trwał 3 dni. Wielką atrakcją, a zarówno sprawdzianem odwagi i samodzielności dla starszaków było samo przebywanie i spanie poza domem w gronie przyjaciół z przedszkola. Wszyscy spisali się na medal.