Dnia 10 stycznia 2019 roku wszystkie dzieci bawiły się w naszym przedszkolu na „Balu Karnawałowym”. W tym roku tematem przewodnim była Afryka. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie związane kontynentem afrykańskim i jego mieszkańcami. Można było spotkać Murzynów, tygrysy, małpki itp.  Oprócz afrykańskich kostiumów, dzieci przebrane były  za  bohaterów znanych bajek.  W salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Chwilę wytchnienia dała dzieciom przerwa na poczęstunek. Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Sądząc po minach i zmęczeniu dzieci, zabawa był udana, a wspomnienia na długo zostaną w pamięci.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!