Świąteczne spotkanie z Rodzicami

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinny okres w roku. Wszyscy, zarówno dzieci jak i dorośli z niecierpliwością oczekują nadejścia tych magicznych i ciepłych chwil. W przedszkolu okres poprzedzający ten magiczny czas był niezwykle pracowity. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i zapałem przygotowywały jasełka - uczyły się wyznaczonych ról oraz tradycyjnych kolęd. W przepięknej scenografii oraz w przemiłej, świątecznej atmosferze dzieci bardzo przeżywały swój występ i wspaniale odegrały swoje role, a oglądający goście nie kryli wzruszenia. Po występie  dzieci wręczyły zaproszonym gościom własnoręcznie zrobione prezenty, składały świąteczne życzenia, a także odbył się poczęstunek zorganizowany przez rodziców. Wystawione Jasełka, wprawiły wszystkich w wyjątkowy świąteczny nastrój, o którym przez cały następny rok będą nam przypominały pamiątkowo wykonane zdjęcia. W przygotowania włączyli się bardzo czynnie rodzice, przygotowując dzieciom stroje oraz organizując słodki poczęstunek, za co oczywiście serdecznie dziękujemy.