Boże Narodzenie tuż, tuż...

Dekorowanie choinki to chyba dla wszystkich przyjemne zajęcie a szczególnie dla dzieci. A ubieranie jej we własnoręcznie wykonane ozdoby – to przeżycie nie do opisania.  W grupie 5 dzieci  na zajęciach wykonały piękny kolorowy łańcuch z kolorowych pasków.  Dzieci pracowały w grupach  celem było wykonanie najdłuższego łańcucha, grupa która wykonała najdłuższy łańcuch została nagrodzona brawami, było wiele radości i śmiechu. Kolejnym zadaniem dzieci było powieszenie kolorowego łańcucha na choince.    Tak też  powstała najładniejsza choinka na świecie – jak to określiły dzieci. Podczas dekorowania wspólnie śpiewaliśmy kolędy i piosenki świąteczne. Po ciężkiej pracy trzeba było się zrelaksować, dlatego też zajęcia zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem.