Konkurs plastyczny pt.

30 listopada 2018 r. rozstrzygnięto konkurs plastyczny pt. „Przyroda widziana oczami dziecka”. Konkurs zorganizowany był dla przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr 176 w Krakowie. Konkurs podzielony był na dwie kategorie – dzieci młodsze i dzieci starsze. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie pracy, której temat konkursowy brzmiał „Przyroda widziana oczami dziecka”.

Praca konkursowa miała być pracą plastyczną wykonaną w formacie A4, techniką dowolną. Konkurs wzbudził zainteresowanie u naszych przedszkolaków, 11 dzieci przygotowało prace plastyczne pod okiem swoich nauczycielek z grupy.

Jury bardzo długo obradowało przed podjęciem ostatecznych decyzji, gdyż wszystkie prace były bardzo piękne i pomysłowe. Widać w nich było serce, talent i ogromne zaangażowanie uczestników konkursu.

Na koniec Jury postanowiło przyznać  następujące miejsca w dwóch  kategoriach wiekowych:

Dzieci młodsze:

I miejsce – Antonina K.

II miejsce – Mikołaj Ś.

III miejsce – Piotr M.

Dzieci starsze:

I miejsce – Julia P.

II miejsce – Aleksander Sz.

III miejsce – Natalia B.

Wyróżnieni zostali:

Natalia M. Oliwia Ś., Zuzanna G., Emilia Ch., Nina Ś.

Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom. Wszystkim gratulujemy!!!