Wycieczka do Zoo

W poniedziałek 21 maja przedszkolaki z grupy I i II wraz ze swoimi paniami wyruszyły autokarem na wycieczkę do Krakowskiego Ogrodu Zoologicznego. Dzieci miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień egzotyczne zwierzęta   i przepiękne ptaki. Przemierzając alejki ogrodu oglądały z bliska zwierzęta pochodzące z całego świata, poznały ich wygląd i tryb życia.W Mini ZOO przedszkolaki miały możliwość bezpośredniego kontaktu ze zwierzętami. Mogły je pogłaskać i nakarmić. Oczywiście nie zabrakło czasu na krótki odpoczynek i spożycie posiłku. Ogród zoologiczny to urzekające miejsce do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu oraz ogromna skarbnica wiedzy przyrodniczej. Pobyt w ZOO był dla wszystkich wspaniałą lekcją przyrody przeżytą w uroczym i fascynującym miejscu. Wycieczka była kolejną ciekawą przygodą dla dzieci z naszego przedszkola, która dostarczyła im wiele radości. Szczęśliwe dzieci powróciły do przedszkola pełne humoru i nowych wrażeń.