Dziadkowie to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z przedszkola również pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. Uroczyste spotkania przebiegały w kilku etapach; każda grupa zapraszała swoje Babcie i Dziadziów w różnych terminach .

Licznie przybyli goście zasiedli przy nakrytych dla nich stołach i z  wielką niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt.

Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Przedszkolaki  zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków (laurki, kalendarze, szkatułki z makaronu, świeczniki itp.) Dorośli  z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły:  uśmiech na twarzy, a zarazem łzy wzruszenia.

Uroczystość zakończyła się wspólnym, słodkim poczęstunkiem wcześniej przygotowanym dla dzieci i ich Najbliższych.

Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków!