Zabawa karnawałowa

16 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. W tym dniu  było bardzo radośnie i kolorowo. Od samego rana dzieci spędzały czas na wspólnych zabawach, tańcach i zabawnych konkurencjach w rytmach znanej dzieciom muzyki. Nie zabrakło także pomysłów na ciekawe karnawałowe stroje; przedstawicieli różnych dyscyplin sportowych (piłkarz, tenisistka), bohaterów bajkowych (Pszczółka Maja, Makowa Panienka, Kubuś Puchatek, Tygrysek, Wróżka) czy postaci (Zorro, wojownik Ninja, Klaun, Kowboj, Kapitan, Superman, Star Wars). Przedszkolaki także miały okazje zaprezentować swoje przebranie. W przerwach w zabawie dzieci odpoczywały przy słodkich przekąskach przygotowanych na tę okazję. Wspólna zabawa dała wszystkim wiele radości i dużo śmiechu. Długo oczekiwany dzień pozostawił w pamięci dzieci niesamowite wrażenia.