Teatrzyk w przedszkolu

Dania 9 stycznia b.r. przedszkolaki ze wszystkich grup uczestniczyły w przedstawieniu teatralnym pt: „4 mile za piec”. Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały przygodę dziewczynki Zosi i jej zaginionej lalki Petronelki. Zosia w czasie swoich poszukiwań spotkała wiele osób, które pomogły jej w odnalezieniu lalki. Na jej drodze pojawił się Świerszcz, Jaworowi Ludzie, babcia poszukująca swojego koziołka, a także dwa Michały i gąski uciekające przed złym wilkiem. Dziewczynka odnalazła swoją Petronelkę u Baja, któremu podziękowała i wróciła do swojego domu. Przedszkolaki nie tylko wsłuchiwały się w pełną zwrotów akcję opowieść, ale także aktywnie w niej uczestniczyły śpiewając. Niektórzy wcielili się w postacie gąsek i jaworowych ludzi niczym prawdziwi aktorzy. Dziękujemy za ten owocny i bardzo miły czas. Co więcej nie możemy doczekać się kolejnego przedstawienia.