Teatrzyk

W dniu 6 listopada do naszego przedszkola zawitał teatrzyk „Skrzat” z przedstawieniem pt. „Kłopoty sroczki”. Wszyscy wiedzą, że Sroczki lubią błyskotki, dlatego na naszą bohaterkę padło oskarżenie o kradzież złotego łańcuszka Sowy. Z tego powodu Sroczkę wyrzucono z lasu. Na szczęście wszystko się wyjaśniło - zwierzęta przeprosiły Sroczkę i pozwoliły jej wrócić do swojego domu, a w ramach przeprosin urządziły wielkie przyjęcie! Przedszkolaki zapamiętały, że nie powinno się nikogo bezpodstawnie oskarżać i zbyt pochopnie oceniać, a także oskarżać nie mając ku temu dowodów. Podczas całego przedstawienia na buziach dzieci dało się zauważyć wielkie zainteresowanie. Mali widzowie po przedstawieniu nagrodzili gromkimi brawami aktorów.