Artystyczny Turniej Przedszkoli

Wśrodę 9 maja, grupa "trzecia" reprezentowała nasze przedszkole w Artystycznym Turnieju Przedszkoli Dzielnicy XII ARTUR. Wykonaliśmy przygotowany taniec i piosenkę "Kolory" z solistkami Asią D. oraz Leną F. Piosenka miała  wyjątkową oprawę, której ważnym elementem były kolorowe stroje.. Solistki bez tremy, pięknie i z wielkim zaangażowaniem wyśpiewywały zwrotki, a pozostali wykonawcy wspólnie dołączali się w rytmiczne refreny, byli również zgraną grupą taneczną. Obserwowanie występów innych przedszkolaków także było miłym spędzeniem czasu. Doceniliśmy ich starania gromkimi oklaskami. Wyzwaniem okazał się też dojazd do Domu Kultury czyli przejazd tramwajem. Dla wielu przedszkolaków była to atrakcja, lecz również sprawdzian z dyscypliny oraz umiejętności kulturalnego zachowania w miejscu publicznym. Kolejne doświadczenie za nami!!! Jesteśmy z siebie bardzo zadowoleni!