Powitanie wiosny

21 marca najstarsze grupy z naszego przedszkola ( gr V i VI) wspólnie ze starszymi kolegami ze Szkoły Podstawowej nr 24 powitali wiosnę. Klasy pierwsze zaprezentowały przedstawienie o Czerwonym Kapturku  z niezwykle ciekawą choreografią i w profesjonalnym wykonaniu. Pokaz artystycznych umiejętności zakończyła klasa druga, żegnając symbolicznie kukłę Marzanny przy wtórze skocznych piosenek, śpiewanych w języku polskim i angielskim.

Na koniec wszyscy uczestnicy zakończyli spotkanie wspólnym korowodem.  Obrzędom tym towarzyszyła piękna słoneczna pogoda. Dzieci stwierdziły zgodnie, że wiosna już przybyła i mają nadzieję, że zagości u nas na dobre, zazieleni łąki, drzewa i trawy. Dziękujemy naszym starszym kolegom i koleżankom za zaproszenie!!!