Wieczorki literackie w grupie 6

Dnia 12 i 13 marca br. odbyły się ostatnie, dwa wieczorki literackie z cyklu „Czytanie łączy pokolenia”. W poniedziałkowe popołudnie naszym gościem był tata Mai  - Pan Tomasz, który przeczytał dzieciom dwie bajki „Czerwony Kapturek” oraz „Jaś i Małgosia”. Po wysłuchaniu przedszkolaki wzięły udział w quizie,  a następnie miały przeliczyć elementy związanez Czerwonym Kapturkiem. Natomiast we wtorkowe popołudnie przyszła do nas mama Kuby -  Pani Joanna. Przeniosła dzieci do magicznej krainy Koszutków. Po wysłuchaniu przygód przedszkolaki doskonale poradziły sobie z przygotowanymi zagadkami, a na koniec otrzymały kolorowanki Koszutka. Na zakończenie,  na małych słuchaczy czekał słodki poczęstunek: pierniczki, cukierki, ciasteczka, paluszki oraz pyszna herbata z sokiem. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc i zaangażowanie podczas realizacji naszych wieczorków literackich.