Teatrzyk

W dniu 10 stycznia do naszego przedszkola zawitał teatrzyk „Skrzat” z przedstawieniem pt. „O krasnalu, babci i kolorowych kulkach”. Bajka była zabawna i pełna humoru. Świadczyły o tym promienne uśmiechy przedszkolaków oraz żywiołowe reakcje na pojawiających się bohaterów i wartką akcję przedstawienia. Bohaterami byli: dobra i uczynna babcia Danuta, krasnalek, który martwił się nadchodzącą jesienią, gdyż nie miał ciepłego ubranka, piesek Azorek oraz kot postnik o imieniu Mruczek. Wszyscy świetnie się bawili. Na koniec przedstawienia aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Niecierpliwie czekamy na kolejne spotkanie z aktorami.

Historia „O krasnalu, babci i kolorowych kulkach” uczy nas, że nie wolno zabierać czegoś, co do nas nie należy.