WIECZOREK LITERACKI W GRUPIE VI

DRUGI WIECZOREK LITERACKI W GRUPIE VI

Po raz drugi 18 grudnia br. literatura dziecięca zagościła w naszej grupie. W tym świątecznym okresie wieczorek literacki poprowadziła Mama Dawidka – Pani Urszula. Małym słuchaczom Pani Urszula przeczytała dwa opowiadania: Joanny Papuzińskiej „Agnieszka opowiada bajkę” i A. A. Milne „ Przygody Kubusia Puchatka” – „Urodziny Kłapouchego”. Dzieci z wielką uwagą, ciekawością oraz wypiekami na twarzy słuchały czytanych opowiadań. Po wysłuchaniu dzieci wzięły udział w quizie, z którym doskonale sobie poradziły, o czym świadczą otrzymane małe nagrody - „naklejki”. Na zakończenie naszego wieczorku mali czytelnicy wzmocnili się świątecznymi pierniczkami i herbatką z sokiem malinowym. Dziękujemy Mamie Dawidka za udział i włączenie się w cykl wieczorków literackich prowadzonych w naszej grupie, w ramach kampanii „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”.