Spotkanie wigilijne w grupie 4

12 grudnia dzieci, nauczycielki oraz rodzice z grupy IV zebrali się aby wspólnie spędzić czas podczas przedświątecznego spotkania przy choince. Z tej okazji przedszkolaki przygotowały zimowy występ prezentując swoje talenty wokalne, taneczne i recytatorskie. Dzieci wcieliły się w rolę śnieżynek, jak zwykle zachwycając strojami. Mali artyści swoimi wierszykami, dobrymi radami na nadchodzący czas Świąt oraz szczerymi życzeniami, z dużą dozą humoru przywołali ducha Świąt. Goście i występujący korzystając z podniosłej atmosfery połamali się opłatkiem składając sobie życzenia.

Zimowy występ przedszkolaków uatrakcyjnił przepiękny taniec Śnieżynek z chustami, który zachwycił przybyłych. Poza tym wesołe piosenki świąteczne i tradycyjne kolędy skradły serca dorosłych.  Jak zwykle nie zabrakło także specjalnie przygotowanej na te okazję piosenki w języku angielskim, którego dzieci uczą się na co dzień.

Na koniec zebrani zasiedli do symbolicznego stołu wigilijnego biorąc udział w przygotowanym poczęstunku. Wspaniała atmosfera udzieliła się każdemu, miło otwierając nas na nadchodzący czas wspólnego świętowania w gronie rodziny i przyjaciół podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.