Zielone Przedszkole

Zielone przedszkole za nami. W tym roku nasza wycieczka wylądowała w Rabce. Pensjonat Ela był przestronny, pokoje bardzo ładne, a posiłki wprost znakomite. Już pierwszego dnia czekały nas atrakcje m.in Skansen Taboru Kolejowego w Chabówce, zabawy na placu zabaw, lody, dyskoteka i zabawy w "Kulkowie". Oczywiście szybko się zadomowiliśmy w swoich pokoikach. Były po cztero- pięcioosobowe i w każdym znajdowała się łazienka. Fajnie było mieszkać z przyjaciółmi we wspólnym pokoju i choć zdarzały się nam konfliktowe sytuacje, to szybko radość i zabawa brała górę nad urazą. Drugi dzień, czyli Dzień Dziecka, to wspaniały koncert chóru dziecięcego i finalistki konkursu wokalnego w telewizji Polsat The voice of Poland. Potem lody, zabawy w pięknym parku oraz wyjście do kina na "Smerfy- zaginiona wioska". Na zakończenie dnia dyskoteka i po całym intensywnym dniu kąpiel. Trzeba nas było zaganiać do łóżek!!! Ale za to jak świetnie się spało!!! Ostatni dzień upłynął nam na wycieczkach po Rabce, wizycie w Muzeum Górali i Zbójników, wykonaniu własnych drewnianych pamiątek z tego miejsca, poszukiwaniu pamiątek z Zielonego przedszkola i na pakowaniu walizek i ostatnich zabawach na placu zabaw i szczególnie na Trampolinie. Większość z nas chętnie zostałaby dłużej. Fajnie było!!!