Mamo, Tato...Proszę, Przepraszam, Dziękuję !

25 maja dzieci z grupy IV miały okazję reprezentować nasze przedszkole podczas Koncertu „Mamo, Tato… Proszę, Przepraszam, Dziękuję!”, który odbywał się w Szkole Podstawowej nr 111.

Wydarzenie objął Honorowym Patronatem Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy XII Miasta Krakowa – Zbigniew Kożuch, współorganizatorem akcji była Szkoła Podstawowa nr 111 oraz Fundacja „Wygrajmy siebie”, a partnerami Centrum Kultury Podgórze i Dzielnica XII Miasta Krakowa.

Wydarzenie zgromadziło uczniów tamtejszej placówki, a także małych artystów z wielu przedszkoli. Była to okazja do świętowania Dnia Mamy i Taty oraz do przypomnienia, że zarówno Rodzicom, jak i każdej spotkanej osobie powinniśmy okazywać życzliwość i być uprzejmi, nie zapominając o słowach PROSZĘ, PRZEPRASZAM, DZIĘKUJĘ.

Grupa IV zaprezentowała na scenie przed szeroką publicznością wiersz o Tacie oraz piosenkę „Dzień Mamy” z wykorzystaniem znaków Polskiego Języka Migowego. Po występie otrzymaliśmy gromkie brawa, a Pani Prowadząca okrzyknęła nas pierwszą grupą przedszkolaków, którzy znają język migowy.

To dla nas duża mobilizacja do dalszej pracy. Nie spoczywamy więc na laurach i uczymy się kolejnych utworów, poznając nowe znaki z tego języka