24 lutego o poranku do przedszkolnych sal wchodziły dzieci z szerszymi niż zwykle uśmiechami. W czym tkwiła tajemnica wielkiej radości…?

Ten dzień od dłuższego czasu zaznaczony był w przedszkolnych kalendarzach jako wyjątkowy, bowiem miał odbyć się wtedy BAL KARNAWAŁOWY W STYLU DWORSKIM. Dziewczynki przygotowały więc strojne suknie księżniczek, królowych, natomiast chłopcy ubrali stroje królów, rycerzy i dworzan. Nie zabrakło też policjantów, strażaków, żołnierzy oraz bajkowych postaci.

Każdy uczestnik balu wyglądał pięknie, jednak najważniejszy jest fakt, że wszyscy niezależnie od przygotowanego przebrania, świetnie się bawili. Tańcom nie było końca! Bawiliśmy się w parach, w grupach – każdy znalazł coś dla siebie.

To była wspaniała okazja do integracji z innymi grupami. Z niecierpliwością czekamy na kolejny karnawał! Przecież to już za rok!