Podgórskie Ubieranie Choinki Akcja PUCh 2016

Dzieci z grupy czwartej, piątej i siódmej naszego przedszkola 20 grudnia wzięły udział w czwartej edycji Akcji PUCh. Akcja ta polega na wspólnym ubieraniu choinki, połączonej z kolędowaniem. W tym roku choinkę ubieraliśmy wraz ze Szkołą Podstawową nr 41. Panowie strażacy zawieszali ozdoby, które przygotowaliśmy w naszym przedszkolu. Podczas „PUCh-u” odbył się także konkurs na najdłuższy łańcuch choinkowy. Później przeszliśmy na salę gimnastyczną gdzie wspólnie kolędowaliśmy wraz z innymi przedszkolami i szkołami. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem i otrzymaliśmy słodkie upominki. Przedszkolaki z grupy czwartej przekazały organizatorom zebrane przez siebie maskotki oraz przybory szkolne dla potrzebujących dzieci. Pełni wrażeń wróciliśmy tramwajem do naszego przedszkola.