Przegląd Pieśni Patriotycznych

W tym roku po raz kolejny nasze utalentowane przedszkolaki wzięły udział w przeglądzie Pieśni Patriotycznych w Krakowie. Po raz kolejny również udało się im oczarować publiczność oraz jury zdobywając pierwsze miejsce w konkursie. Przedszkole reprezentowały dzieci z grypy V i VI. Piękne stroje i jeszcze piękniejsze wokalne występy zostały docenione. Trud i ogromne zaangażowanie dzieci i nauczycielek zostały zwieńczone wspaniałym występem, zapierającym dech w piersiach i wywołującym łzy wzruszenia u rodziców i pozostałej publiczności.  Połączenie zabawy i zaprezentowania talentów muzycznych a także zdrowy duch rywalizacji okazały się  doskonałą okazją do kształtowania wśród najmłodszych postaw patriotycznych i wychowania do wartości.