Czysta Małopolska

W dniu 24 maja 2016r. w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Kalwarii Zebrzydowskiej miała miejsce konferencja podsumowująca III edycję projektu edukacyjnego „Czysta Małopolska” organizowanego przez Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Jednym z punktów konferencji było wręczenie nagród i dyplomów laureatom etapu wojewódzkiego oraz dyplomów finalistom regionalnych konkursów - plastycznego, na scenariusz zajęć i folder informacyjny - organizowanych w ramach projektu. Wielki sukces odniosły nauczycielki pracujące w naszej placówce.

Małgorzata Gancarczyk przygotowała folder informacyjny ukazujący działania ekologiczne w przedszkolu w roku szkolnym 2015/2016. Jej praca została uhonorowana I miejscem w etapie wojewódzkim konkursu. Nagrodę w imieniu Pani Małgorzaty odebrała Pani Dyrektor Ewa Kamińska.

Małgorzata Niemczyk uzyskała natomiast tytuł laureata I miejsca w etapie wojewódzkim konkursu na scenariusz zajęć z wykorzystaniem ścieżki dydaktycznej.

Naszą placówkę reprezentowała na konferencji również Pani Bogumiła Krassowska – wicedyrektor.

Gratulujemy laureatkom i życzymy kolejnych sukcesów!