Dzień Mamy i Taty

Druga połowa maja upłynęła w naszym przedszkolu pod znakiem występów artystycznych prezentowanych przez każdą z grup z okazji Dnia Mamy i Dnia Taty.

Przedszkolaki miały okazję, by uczyć się radości ze sprawiania innym niespodzianek, wdrażać się do kulturalnego zachowania wobec Rodziców i dorosłych, a także kształtować wieź uczuciową z rodziną.

Na czas występu każdy zamienił się w prawdziwego artystę, z odwagą recytując wiersze i śpiewając piosenki przygotowane specjalnie dla ukochanych Rodziców. Ci natomiast, zgromadzeni na widowni, często ze łzami w oczach, obserwowali swoje pociechy, a ich serca rozpierała duma!

Drodzy Rodzice! Życzymy Wam, by nigdy nie brakowało na Waszych twarzach uśmiechu! Uczcie się od swoich dzieci radości z codziennych, małych rzeczy i umiejętności powstawania po każdym upadku!