Teatrzyk w szkole

Od lat współpracujemy z sąsiadująca  z naszym przedszkolem Szkołą Podstawową nr 24. W ramach współpracy organizowane są różne spotkania, w których uczestniczą nasze przedszkolaki i uczniowie. W marcu grupy "piąta" i "czwarta" mogły obejrzeć spektakl "Bajkowe zamieszanie" przygotowane przez dzieci z klasy trzeciej b, w której wychowawczynią jest pani J. Iniewicz. Występ dzieci bardzo nam się podobał. Miło było zobaczyć absolwentów naszego przedszkola, powitało nas wielu z nich. Wszędzie było widać znajome twarze i uśmiechy. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem wcielała się w grane przez siebie postacie. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem. Wszystkim nam się bardzo podobał spektakl i składamy serdeczne gratulacja za zajęcie przez tę grupę trzeciego miejsca w konkursie teatralnym "Tęcza".