W karnawale same bale...

Dnia 12 stycznia 2016 roku wszystkie dzieci bawiły się w naszym przedszkolu na „Balu Karnawałowym”. Tegoroczny bal nawiązywał do tradycji „Dzikiego Zachodu”. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, a także kowbojów, szeryfów i Indian... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci! Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
Przebierańcy świetnie się bawili uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim tym zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci. Sądząc po minach i zmęczeniu dzieci, zabawa był udana, a wspomnienia na długo zostaną w pamięci.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!!!